Logo

аголна гарнитура

Број на оглас: 3361355 | Објавен на: 23.09.2019, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


нова гарнитура користена неколку месеци, со механизам за спиење

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 miho

Потврден огласувач