Logo

GOLF

Број на оглас: 3361639 | Објавен на: 06.07.2020, 05:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5
2006/7god.
1.9 tdi
90ks
klimatronik
elektricni stakla
naslon za race
bord comm
aluminiumski bandasi
trokrak volan
plateno se do regg

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Erol

Потврден огласувач