Logo

BMW X5 3.0 d

Број на оглас: 3361806 | Објавен на: 21.02.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 15.999 €

16.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW x5 3.0 d .
full oprema ekstra sacuvano so realna kilometraza 170000 so servisna istorija moze peoverka po vasa zelba
4 novi letni gumi so alu bandazi 20 cola
4 novi zimski gumi so alu bandazi 19 cola
servisirano komplet registrirano so zel.karton

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 zimer

Потврден огласувач