Logo

PEUGEOT 807 2.0HDI 136KS TOPPP

Број на оглас: 3361888 | Објавен на: 13.11.2019, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 807

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.299 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo top sostajba fulloprema registrirano cela godina

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 hristijan

Потврден огласувач