Logo

Golf 4 SDI

Број на оглас: 3361979 | Објавен на: 11.09.2019, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf 4 SDI, kolata ja imam uvezeno pred 9 godini od Bugarija.

Topla akumulator so garancija do Januari 2020 godina, novi patosnici, smeneti filtri i ulje, registracijata e do 28:12:2019 so zelen karton.
Dopolnitelno so kolata ima zimski gumi na celicni bandazi i ratkapni,

Kolata moze da se vide sekoja den.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Petre

Потврден огласувач