Logo

GOLF 4 1.9 TDI NA DELOVI

Број на оглас: 3362038 | Објавен на: 12.02.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot se probava na delovi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач