Logo

Transport na grozje

Број на оглас: 3362139 | Објавен на: 11.09.2019, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nosivost od 7-10tona
Nema moznost od protekuvanje ima nova cerada

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Ласте

Потврден огласувач