Logo

Opel Astra H 2007

Број на оглас: 3362593 | Објавен на: 27.05.2020, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

3.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Astra H 1.3 2007godina vo odlicna sostojba registrirana do 31.08.2020 moze da se vidi I proba vo seke vreme..
Napraven servis smeneto uleje,filtri,plocki.
Kolata e na lance novi gumi nov akumulator..
Tel.za kontakt 078-448-375

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 xxxxxx

Потврден огласувач