Logo

Kafemat JURA IMPRESSA X7-S

Број на оглас: 3362755 | Објавен на: 23.05.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Kafematot e odlichno zacuvan. Info na mob

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Rasho

Потврден огласувач