Logo

Волво FH12 Трупчар

Број на оглас: 3362875 | Објавен на: 19.02.2020, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Волво FH12 500кс 2002 год трупчар во одлична состојба

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач