1 / 3
Mitsubishi Canter
1 €
07.08.2020 11:40

Охрид / Охрид

Се продава Mitsubishi Canter 7с14 од 2006 год пали вози одлична состојба редовно сервисирано можи да се види и проба во секое време

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
070232240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам