Logo

Alfa 156 1.9 jtd

Број на оглас: 3363017 | Објавен на: 11.09.2019, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba ispravna klima registrirana

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  bojan

Потврден огласувач