Logo

Skoda fabia 1.2htp benzin plin motor na lanec osnoven model

Број на оглас: 3363272 | Објавен на: 15.09.2019, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Smeneto vodna pumpa, antifriz akumulator stabilizatori ulje vo menjac.ne uvezena.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Oglasuvac

Потврден огласувач