Logo

TAM 130 4x4

Број на оглас: 3363450 | Објавен на: 26.03.2020, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Топ состојба, воздушно ладење, воздушни кочници, дуплак 4х4!!
Екстра цена!!

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач