Logo

Се продава Total Gym 1000 во oдлична состојба

Број на оглас: 3363481 | Објавен на: 13.10.2019, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Се продава Total Gym 1000 во одлична состојба, зачуван максимално, користен многу малку во домашни услови. Се продава затоа што веќе не го користам и потребен ми е дополнителен простор во домот.

Постои можност за дополнителен договор.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ѓорге

Потврден огласувач