Logo

205/55/16

Број на оглас: 3363589 | Објавен на: 01.04.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 Letni gumi STARFIRE. Mnogu malku vozeni. Bez nikakvo ostetuvanje. Extra cena!

 Turcan

Потврден огласувач