Logo

Распродажба на половни тв (crt) цевка

Број на оглас: 3363654 | Објавен на: 18.11.2019, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: CRT - Класични

Големина: 66 cm (26 inch)

Цена: 1.000 МКД

1.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Продажба на половни тв (crt 20-29") цевка со одлична слика ,погодни за аудио-видео поврзување.Продавам таблет Samsung galaxiy tab a6 10 инчи и печатач и скенер,аll in one Hewlet Packard 2620(неотпаковани) Гаранција до 6 месеци зa телевизорите,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,071 71 88 11 i 02 511 27 85

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач