Logo

Passat

Број на оглас: 3363670 | Објавен на: 20.01.2020, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cena po dogovor

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Timco

Потврден огласувач