Logo

Iphone 7 nov

Број на оглас: 3363779 | Објавен на: 11.09.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 7

Боја: White

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 230 €
240 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone 7 bukvalno kako nov.Slikite se od samiot telefon!

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач