Logo

Golf mk2

Број на оглас: 3363782 | Објавен на: 12.09.2019, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1987

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf mk2 1300, bo odlicna sostojba, uvezen od Germanija. Odlicen motor, 4stepen menjac, funkcionira se na nea.
So mali zabeleski na karoserija...

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Phone

Потврден огласувач