Logo

Mercedes Benz / Мерцедес Бенц C 200 CDI

Број на оглас: 3363925 | Објавен на: 15.09.2019, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C-200 CDI vo perfektna sostojba.

Moze da se izvrs pregled na voziloto vo bilo koe vreme, od Vasa strana ili od strana na serviser (na Vas trosok).

Za podetalni informacii barajte me na:
078416299 - Julijana

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Gevgelija

Потврден огласувач