Logo

Samsung Galaxy S9+

Број на оглас: 3364030 | Објавен на: 18.11.2019, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy S9+

Боја: Blue

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 23.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kako nov bez mana . Samsung Galaxy S9+

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 logisticstruck

Потврден огласувач