Logo

SCANIA EURO 6/KOGEL2009g.

Број на оглас: 3364149 | Објавен на: 30.06.2020, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 28.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kamionot e proizveden 2012g. Euro 6 EXTRA sostojba vozi GR-EU-GR prikolka KOGEL 2009g. (NOVI GUMI KOMPLET)
CENATA E ZA KOMPLET SO PRIKOLKA
Viber 00359884610061

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач