Logo

ML 320/2007

Број на оглас: 3364167 | Објавен на: 30.06.2020, 22:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Extra sostojba
Novi gumi MICHELIN,bela boja MAT,kuka,zadna kamera,park senzori,koza,tv monitori vo sedista...
Mozna zamena za pomala kola
Audi.wv
Viber 00359 884 610061

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач