Logo

Mercedes-Benz E 220 T CDI

Број на оглас: 3364189 | Објавен на: 21.02.2020, 00:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.500 €

7.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes-Benz E 220 T CDI

Vo odlicna sostojba uvezen od Swajcarija

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Proforpc3

Потврден огласувач