Logo

Opel Astra G 2.0 DTI

Број на оглас: 3364954 | Објавен на: 16.09.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel astraG 2.0 DTI vo mnogu dobra sostojba
Se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo
informacii na tel.070340508

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  x

Потврден огласувач