Logo

BMW bandazi 16 ka, gumi Pirelli

Број на оглас: 3365137 | Објавен на: 17.10.2019, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Original bandazi od BMW E90 16 ki, 4 komada, mnogu dobri, gumi Pirelli proizvodstvo 2018 godina, vozeni samo 800 km. 205/55/16

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  kole