Logo

MITCUBISHI COLT KAKO NOVO NEUVEZUVAN

Број на оглас: 3365201 | Објавен на: 22.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Colt

Година: 2012

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 4.990 €
5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM COLT 2013 GODINA SO REALNI 65.000 SERVISNA ISTORIJA VO MERCEDES SKOPJE VTOR GAZDA 1.1 EXTRA SOSTOJBA KAKO NOV

TELZA KONTAKT NIKOLA
075212909

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач