Logo

AUDI A4 2.0D 2009 180.000 ORGINAL

Број на оглас: 3365372 | Објавен на: 06.04.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VO ODLICNA SOSTOJBA
UVEZEN LICNO OD CH PRED 4 GOD.
180.000 KM ORGINAL
REG. DO 10.2020
SERVISIRAN
PROVERKA KAJ SAKATE PO VASA ZELBA
071634533

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 auto

Потврден огласувач