Logo

BMW 320d e46

Број на оглас: 3365473 | Објавен на: 18.09.2019, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW e46 320 1999
Napraven kompletet servis, kozen enterier, borbet bandasi, nov kluc, nov akumulator, klima funkcionira bezprekorno.
Registracija do mart 2020
Cena za kes 2200evra (ima mal prostor za dogovor)povejke info 075-794-866 zudi

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Nace

Потврден огласувач