Logo

Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI 2003 god

Број на оглас: 3365545 | Објавен на: 10.09.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI 2003 god kolata e vo odlicna sostojba (pali-vozi) uvezena od Italija registrirana do 31.07.2020 god klima, komandi na volan, el na stakla i t.n. Za povekje info.. 078-297-578 Realna cena 2.800€

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Sonja

Потврден огласувач