Logo

Opel 1.4

Број на оглас: 3365555 | Објавен на: 12.09.2019, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba bez registracija .novi predni gumi.plinski sistem atestiran.novo radio.motor odlicen

  Валандово

Прати Е-Маил

  Sead

Потврден огласувач