Logo

Доѓаме на повик, тв,лед ,лцд аудио, видео,компјутери

Број на оглас: 3365635 | Објавен на: 06.07.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Производ: Qled - Oled

Големина: 102 cm (40 inch)

Цена: 200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Сервисирање на тв-лед ,лцд, . монитори, компјутери , принтери , резервни делови за компјутери ,инсталации на мрежи,враќањe на податоци,инсталации на wIndows (xp,7,8 i 10) ,office (2003.2010,2013,2016,2019) оддржување и чистење од зарази .Доаѓаме на повик тел 071 71 88 11 02 511 27 85

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач