Logo

Gumi Bandaži

Број на оглас: 3365643 | Објавен на: 14.01.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 260 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi i bandaži
Fokus N°16
195/55/16
4 kom 260e

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач