Logo

PANASONIC пoволно со топли бои

Број на оглас: 3365645 | Објавен на: 09.11.2019, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Panasonic

Производ: CRT - Класични

Големина: 68 cm (27 inch)

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Половни телевизори си гаранција од 3 до 6 месеци од 20 дo 29 инчи (crt) ..Продавам таблет samsung galaxy tab а6 10" и принтер hewett packard 2620 .Цена по договор тел 071 71 88 11 и 02 511 27 85

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач