Logo

Gumi 215/55/R18

Број на оглас: 3365647 | Објавен на: 10.09.2019, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 130 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


215/55/R18
Michelin primasy 3
4 kom 130e

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач