Logo

Gumi 185/65/14

Број на оглас: 3365648 | Објавен на: 10.09.2019, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


185/65/14
Michelin energy saver
4 kom 50e

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач