Logo

Gumi Michelin energy saver 205/55/16

Број на оглас: 3365649 | Објавен на: 10.09.2019, 22:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Michelin energy saver
205/55/16
2 kom 30

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач