Logo

CITROEN BERLINGO 1.9D

Број на оглас: 3365769 | Објавен на: 30.03.2020, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E REGISTRIRANA I E VO MNOGU DOBRA SOSOTOJBA SO MNOGU MALA POTROSUVACKA I ODLICNI M+S GUMI.
OKOLU CENATA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR NA LICE MESTO.
POVEKJE INFORMACII NA TELEFON 078/419-743.
VE MOLAM SAMO SERIOZNI PONUDI!!

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Berlingo