Logo

saxo na delovi

Број на оглас: 3365872 | Објавен на: 02.06.2020, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi za saxo 1.5D

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач