Logo

Нива / плац во Валандово

Број на оглас: 3366067 | Објавен на: 30.07.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 8 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац / нива во Валандово, до село Раброво, покрај пат што води до грчка и бугарска граница.
Niva vo Valandovo.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Marija