Logo

Delovi za mercedes atego

Број на оглас: 3366295 | Објавен на: 23.09.2019, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Amortizerite se novi predni 60e eden zadnite 80e eden.Alanserot e poloven 100e.Zaden cilinder za kocejne nov 100e.Cenite ne se fiksni ke se dogovorime ke se dogovorime

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  dejan

Потврден огласувач