Logo

ECU - kompjuter za FIAT linea 1.4

Број на оглас: 3366329 | Објавен на: 15.09.2019, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov otpakuvan kompjuter ECU za Fiat Linea 1.4 benzin

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  miroslav

Потврден огласувач