Logo

MOTOKULTIVATOR-HONDA MIO STANDARD F-420-MODEL SO FREZA

Број на оглас: 3366451 | Објавен на: 11.09.2019, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


VO ODLICNA SOSTOJBA
20 000 DENARI CENA NE FIKSNA

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Jovan

Потврден огласувач