Logo

Se prodava BMW 320d/ Се продава БМВ 320д

Број на оглас: 3366466 | Објавен на: 20.10.2019, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 320d 2002 Facelift, registrirano do 05.V.2020 god so zelen karton. Redovno servisirano, maslo Aral 5w30 LongLife III, site filtri i kaisi se Bosch od Germanija. Xenon svetla, komandi na volan, 2 para bandazi 16" BBS so zimski gumi i 17" BMW M-paket so letni gumi. Novi plocki i novi zadni amortizeri.

Informacii na tel:
078/239-009 Zorica

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 XXXXX

Потврден огласувач