Logo

med

Број на оглас: 3366529 | Објавен на: 01.10.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


-Се продава ливатски мед, цена 400 денари 1кг. Медот е сместен во канти купени од Напредок пчелка, наменети за мед...
-Медот се наоѓа во Куманово...
Од 10 кг до 120 кг цена е 380 денари...
120 кг нагоре 350 денари...

Tел за контакт: 076 634 942

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач