Logo

velosiped

Број на оглас: 3366573 | Објавен на: 02.04.2020, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


se prodava prekrasen trkacki roud canondale ram 58 cena po dogovor.top forma...super lesen tocak.mozna zamena ...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

  nacko

Потврден огласувач