Logo

Opel corsa 1.0

Број на оглас: 3366834 | Објавен на: 22.09.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel corsa 1.0 so pominati 97.000 realni kilometri BEZ KLIMA za povekje informacii:
070249154
070249154

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач