Logo

Mercedes B 180 CDI Avtomatik

Број на оглас: 3366874 | Објавен на: 19.09.2019, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes B 180 CDI 2000cc
Во одлична состојба, редовно сервисирана,
Aвтоматик со 7 брзини,
A/C мануелна клима,
Вебасто греење,
DPF филтер.
Можна е замена за помала кола или мотор.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Dime

Потврден огласувач