Logo

Audi A4 2.0 TDI S-Line

Број на оглас: 3366909 | Објавен на: 22.02.2020, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 2.0 TDI S-Line so ful oprema
Kompletno servisiran(servisna kniska)
18" Al. Bandazi so novi gumi
Maksimalno socuvan
Samo za seriozni kupuvaci i vistinski ceniteli
Moze da se proba i vidi vo sekoe vreme
Tel. 0️⃣7️⃣1️⃣➖3️⃣8️⃣2️⃣➖3️⃣8️⃣3️⃣ AGIM

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Edlir

Потврден огласувач